17 maja zapraszamy na DEI speed dating “Działania sojusznicze w agendzie Diversity, Equity, Inclusion”

17 maja zapraszamy na DEI speed dating “Działania sojusznicze w agendzie Diversity, Equity, Inclusion”

Jak co roku, przy okazji miesiąca różnorodności, mamy dla Was propozycję wzajemnego poznania się, uczenia i wymiany doświadczeń. Za nami m.in. takie działania, jak wspólne testowanie action learning w DEI czy rozwijanie tzw. twardej empatii. W tym roku razem z Deloitte zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym spotkaniu, które jest kontynuacją budowania sieci osób zajmujących się DEI w firmach w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Jeśli pracujesz w obszarze związanym z DEI w korporacji, chcesz poznać inne osoby z firm z całej Polski, które na co dzień zajmują się tym samym co Ty, poznać ich doświadczenia, perspektywy i zdobyć morze inspiracji, to spotkajmy się 17 maja na DEI speed dating! Nieprzypadkowo widzimy się w IDAHOBIT, bo chcemy Was zaprosić do wspólnej pracy i wymiany doświadczeń w temacie sojusznictwa!

W programie spotkania:

  • Sesja wprowadzająca: Czym jest sojusznictwo?
  • Sesje warsztatowe: Jak może wyglądać sojusznictwo w praktyce? Przykłady działań wzmacniających różne grupy pracownicze: LGBTQ+, pracujący rodzice, kobiety, osoby neuroróżnorodne.

Przed nami 4 godziny rozmów, warsztatów, dzielenia się wiedzą i pomysłami na realizację działań sojuszniczych w firmach. Będzie ciekawie, inspirująco, energetycznie!

DEI speed dating

Kiedy?

17 maja

O której?

11:00 – 15:00

Gdzie?

Warszawa
(adres spotkania zostanie przesłany mailem potwierdzającym udział w spotkaniu)