Divercity+ dołącza do grona instytucji wspierających kampanię społeczną 30% Club Poland

Jest nam bardzo miło dołączyć do grona instytucji wspierających tak ważny projekt, jakim jest kampania społeczna 30% Club Poland.

To właśnie 30% Club Poland wydało Przewodnik DE&I, a później opublikowało dane odnośnie udziału kobiet we władzach 140 największych spółek na koniec 2022 roku.

Jako międzynarodowy think tank wyspecjalizowany w różnych aspektach problematyki DE&I (diversity, equity and inclusion) łączący ekspertki i ekspertów z różnych państw UE oraz Stanów Zjednoczonych wyspecjalizowaliśmy się w nowatorskich metodach rozwoju potencjału ludzkiego i społecznego (human centered innovation), które wspierają i rozwijają zarządzanie różnorodnością i budowanie kultury włączenia i przynależności w organizacjach biznesowych.

Cieszymy się, że naszymi umiejętnościami i doświadczeniem będziemy wspierać tę kampanię i podejmować wspólnie nowe wyzwania i działania.

Dominika Sadowska

Dominika Sadowska

Inicjatorka i założycielka Divercity+ w Polsce, ekspertka z obszaru polityki i prawa antydyskryminacyjnego, certyfikowana mediatorka specjalizująca się w sporach i konfliktach DE&I i zachowaniach negatywnych w środowisku pracy.