Doświadczenie

Zespół Divercity+ zbudował wieloletnie doświadczenie łącząc najlepsze praktyki międzynarodowych organizacji, interdyscyplinarne podejście zorientowanie na efekt i praktyczne zastosowanie.

Divercity+ jest organizacją stale obecną na rynku od ponad dekady i współtworzącą zmiany, które ukształtowały aktualne potrzeby w obszarze rozwoju potencjału ludzkiego i społecznego (human innovation) oraz DE&I. Dlatego znamy i rozumiemy realia, w których dzisiaj działają Wasze organizacje oraz wyzwania i potrzeby, które im towarzyszą. Nasze doświadczenie obejmuje m. in.

Stacjonarne, zdalne i hybrydowe innowacyjne formy szkoleniowe z obszaru rozwoju kompetencji i rozwoju osobistego.

Zaprojektowane pod konkretną organizację narzędzia pomiaru zachowań negatywnych.

Współtworzenie strategii zarządzania różnorodnością dla największych polskich miast i metropolii

Wykłady na najbardziej uznanych uczelniach w Polsce. Wystąpienia na najważniejszych konferencjach tematycznych na świecie.

Projektowanie inkluzywnych przestrzeni miejskich i biurowych

Facylitacja partycypacyjnego projektowania strategii i polityk dotyczących wartości, etyki oraz polityki DE&I organizacji

Wybrane projekty

Potrzebujesz więcej informacji?

Rekomendacje

img

Firma Divercity+, w lutym 2020 roku przeprowadziła dla pracowników Agory dedykowane szkolenie dotyczące identyfikowania, przeciwdziałania i reagowania na dyskryminację i mobbing. Ponadto kilkukrotnie wspierała nas w efektywnym realizowaniu firmowej polityki antydyskryminacyjnej i antymobbingowej, służąc radą i konsultacjami.

W tym czasie trenerka dała się poznać jako fachowiec o dużej wiedzy, wysokich standardach, szeroko patrzący na problem i wypracowujący rozwiązanie uwzględniające wiele aspektów sprawy. Ponadto zawsze uważnie słucha i dba o klienta.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy.

– Marta Kowalska,

Kierownik ds. Szkoleń i Rozwoju

img

Grupa K2 współpracuje Divercity+ już drugi rok.

Dominika Sadowska z Diversity+ jest wybitną ekspertką m.in. w dziedzinie zarządzania różnorodnością w organizacji, rozwiązywania konfliktów, prowadzenia mediacji, przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji.

Realizowała w K2 projekty rozwojowe i mediacyjne, związane z zarządzaniem różnorodnością oraz rozwiązywaniem konfliktów w miejscu pracy. Koordynowała prace tworzenia polityki dobrych relacji pracowniczych, zakończone przyjęciem dokumentu przez Zarząd Grupy K2 oraz przez wszystkich pracowników. Efekty jej pracy zostały bardzo wysoko ocenioea zarówno przez Zarząd Grupy, jak i pracowników uczestniczących w grupie roboczej, która wypracowała dokument.

– Michał Rutkowski,

Dyrektor Zarządzający, Agencja K2

img

Bardzo dobre, merytorycznie świetnie przygotowane, pomocne szkolenie.

– Kamil Wojna

img

Współpracę rozpoczęłyśmy w trudnym czasie pandemii, od początku pracujemy tylko zdalnie i pomimo tego ograniczenia ta współpraca jest świetna jakościowo i organizacyjnie. Dominika Sadowska na pierwszym miejscu stawia drugiego człowieka, Jest osobą traktującą innych z szacunkiem, umiejącą uważnie słuchać, stawiającą na etykę i odpowiedzialność w działaniach wobec innych ludzi. Dominika jest uważna, empatyczna i rzeczowa zarazem - to niezwykłe połączenie sprawia, że realizowane wspólnie projekty są spójne i wartościowe. Polecam Dominikę Sadowską jako konsultantkę, szkoleniowca, źródło wiedzy i wsparcia - także w trudnych, niejednoznacznych sytuacjach - dla tych, którzy chcą budować organizacje otwarte, różnorodne, w których szacunek dla drugiego człowieka jest na pierwszym miejscu.

– Karolina Długosz,

Sustainability Lead, Netguru

img

Orange Polska współpracuje z Divercity+ od 2016 roku.

W tym czasie realizowaliśmy wspólnie szereg projektów rozwojowych związanych z zarządzaniem różnorodnością i inkluzją w miejscu pracy. Osoby, które brały w nich udział, podkreślają wiedzę i profesjonalizm osób prowadzących. Prowadzone zajęcia oceniane były bardzo wysoko. Uczestnicy doceniali szczególnie odniesienia do praktyki biznesowej i przełożenie eksperckiej wiedzy na konkretne wytyczne dotyczące procesu zarządzania różnorodnością.

– Anna Kowalik-Mizgalska,

Dyrektor CSR, Analiz i Wydarzeń

img

Trenerka posiada szeroką wiedzę w temacie szkolenia, a prezentowane zagadnienia przedstawia uczestnikom w sposób dla nich interesujący i zrozumiały. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie warsztatów, z wykorzystaniem metod interaktywnych. (…) uczestnicy bardzo wysoko oceniają prowadzącą szkolenie oraz możliwość zdobycia praktycznych umiejętności przydatnych w ich codziennej pracy.

– Marta Biernath

img

Firma Divercity + przeprowadziła warsztat dot. polityki różnorodności dla ekspertek i ekspertów skupionych wokół Retail Institute. Ogromna wiedza i doświadczenie ekspertki, ale również jej wyczucie, takt i umiejętność budowania dialogu z uczestnikami spotkania spowodowały, iż pod koniec warsztatu grupa top managerów największych firm zarządzających centrami handlowymi w Polsce poprosiła nie tylko o jego przedłużenie, ale i rozwinięcie w długofalowy projekt, który już w 2021 r. planujemy rozpocząć i realizować wspólnie z Divercity+. Gorąco polecam.

– Anna Szmeja,

Prezes Retail Institute