O nas

Divercity+ jest międzynarodową organizacją szkoleniowo-konsultingową mającą ponad dziesięć lat doświadczenia na rynku europejskim. Specjalizujemy się w nowatorskich metodach rozwoju potencjału ludzkiego i społecznego (human centered innovation), które wspierają i rozwijają zarządzanie różnorodnością i budowanie kultury włączenia i przynależności.

Wysokospecjalistyczna wiedza ekspertek i ekspertów Divercity+, ich kilkunastoletnia międzynarodowa praktyka i ugruntowana reputacja wśród Klientek i Klientów polskich i zagranicznych są zapleczem, z którego korzystamy projektując i wdrażając rozwiązania biznesowe.

Zespół

Dominika Sadowska

Specjalizacje:

projektowanie strategii i planów działań DE&I, polityka i prawo antydyskryminacyjne i antymobbingowe, mediacje

Języki:

polski, angielski, hiszpański

Agnieszka Sikorska

Specjalizacje:

projektowanie usług (service design), myślenie projektowe (design thinking), projektowanie partycypacyjne

Języki:

polski, angielski

Mirella Panek-Owsiańska

Specjalizacje:

zarządzanie różnorodnością, komunikacja społeczna, społeczna odpowiedzialność biznesu

Języki:

polski, angielski

Beata Faracik

Specjalizacje:

społeczna odpowiedzialność biznesu, prawa człowieka i biznesu, raportowanie danych niefinansowych

Języki:

polski, angielski, niemiecki

Kinga Białek

Specjalizacje:

psychologia międzykulturowa

Języki:

polski, angielski

Aleksandra Winiarska

Specjalizacje:

kompetencja międzykulturowa; komunikacja i rozwiązywanie konfliktów międzykulturowych

Języki:

polski, angielski

Justyna Białczak

Specjalizacje:

zrównoważony rozwój, równość płci, projektowanie procesów i planów działań DE&I

Języki:

polski, francuski, angielski

Dominika Pikul

Specjalizacje:

Neuroróżnorodność w miejscu pracy, zdrowie mózgu i trening umiejętności poznawczych, neuronauka dla liderów

Języki:

polski, angielski

Katarzyna Wilkołaska

Specjalizacje:

Prawa człowieka, równość płci, polityki równościowe, prawo antydyskryminacyjne i antymobbingowe

Języki:

polski, angielski, hiszpański

Monika Weryszko

Specjalizacje:

Komunikacja i współpraca partnerska

Języki:

polski, angielski

Dlaczego Divercity+

 • Doświadczenie
 • Interdyscyplinarna
  wiedza
 • Międzynarodowa
  praktyka
 • Wysoki
  standard
 • Praktyczne
  podejście
 • +1

Jesteśmy jedną z najdłużej funkcjonujących w Polsce eksperckich organizacji z obszaru DE&I (diversity & inclusion) i jedyną mającą tak szerokie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dla biznesu oraz miast i metropolii. Rozumiemy biznes, realia, w których funkcjonuje, jego wyzwania i procesy w nim zachodzące. Znamy specyfikę działania samorządów - od lat tworzymy samorządowe strategie i polityki miejskie.

Wykorzystujemy synergię międzynarodowego podejścia biznesowego, specjalistyczną wiedzę, w tym modele behawioralne i badania neuronaukowe, a także nowoczesne narzędzia, jak design thinking i action learning oraz interdyscyplinarne doświadczenie naszego Zespołu.

Proponujemy rozwiązania opracowane w oparciu o najlepsze i aktualne międzynarodowe praktyki sprawdzone w polskim kontekście. Pracujemy po polsku, angielsku, włosku, niemiecku i hiszpańsku.

Proponowane przez nas rozwiązania są spójne z Waszą wizją organizacji włączającej, jej kulturą organizacyjną, sprawdzonymi praktykami i procedurami. Zapewniamy wielopłaszczyznową analizę organizacji w oparciu o zróżnicowane dane, pracujemy w grupach fokusowych, prowadzimy procesy facylitacyjne tak, by wypracowane rozwiązania były uszyte na miarę i skuteczne w konkretnej organizacji.

Dostarczamy rozwiązania, które są innowacyjne, ale przede wszystkim praktyczne, możliwe do wdrożenia w Waszej organizacji, odpowiadające potrzebom Waszym i zespołów, z którymi pracujecie.

Dostarczamy jakość, projektujemy najlepsze rozwiązania i budujemy dobre i partnerskie relacje oparte o wartości. Nie na dziś – na lata.

To dlatego ponad 90% z naszych Klientek i Klientów wraca do nas z kolejnymi projektami.

Dziękujemy!

Wartości

We wszystkim, co robimy, kierujemy się nie tylko wskazaniami aktualnej wiedzy i nauki oraz najlepszymi praktykami, ale przede wszystkim wartościami dającymi podstawę naszym działaniom.

Autentyczność

Prawa człowieka, równe traktowanie i włączanie są wartościami, które są naszym drogowskazem. Dlatego stanowczo reagujemy, gdy wartości te są zagrożone.

Spójność

Prawa człowieka są podstawą naszego działania i rozumienia świata. Dlatego nie współpracujemy z organizacjami, które godzą się na naruszenia praw człowieka.

Jakość

Robimy tylko to, na czym znamy się najlepiej. Jakość oznacza dla nas raz a dobrze – nasze działania stale monitorujemy i bierzemy za nie odpowiedzialność. Dotrzymujemy zobowiązań, ustaleń i terminów. Lubimy wyzwania, dobrze odnajdujemy się w nowych projektach. Mierzymy wysoko, oferujemy najlepsze.

Zaangażowanie

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale się rozwijamy. Jesteście dla nas ważni i ważne, chcemy Wam przekazać nasz entuzjazm. Chcemy razem z Wami tworzyć rzeczywistość!

Zaufali nam