Budowanie EVP w kontekście DEI – zapraszamy na kolejne DEI Community Building

Budowanie EVP w kontekście DEI – zapraszamy na kolejne DEI Community Building

Opór lub niechęć wobec zmian, lęk przed tym, co nowe i nieznane, indywidualne wartości, mogą wpłynąć na nastawienie części osób pracujących do DEI. Obniża to skuteczność inicjatyw, powoduje podziały, może skutkować wykluczeniem części osób z budowania kultury firmy. Zidentyfikowanie różnych postaw wobec DEI oraz wiedza, co je kształtuje stanowią fundament planowania skutecznej komunikacji o oraz na rzecz DEI.

Ale jak zbudować ofertę zaangażowania i włączyć tzw. „późną większość” oraz osoby sceptyczne w planowanie i wdrażanie DEI w organizacji? Zdefiniowanie Employee Value Proposition (EVP) może być tu game changerem!

Wraz z firmą Swarovski GBS Center Gdańsk zapraszamy na 9. spotkanie DEI Community Building pt. “Budowanie Employee Value Proposition (EVP) w kontekście DEI: wyzwania i strategie komunikacyjne”, podczas którego podzielimy się naszym doświadczeniem z pracy w oparciu o EVP i porozmawiamy o tym, jak:

● rozpocząć prace nad definiowaniem EVP,
● zaplanować warsztaty dotyczące EVP (jakie metody pracy nam się sprawdzają i kogo warto zaprosić do współpracy),
● rozpoznawać osoby sojusznicze i sceptyczne oraz jak z nimi rozmawiać o DEI.

DEI COMMUNITY BUILDING TRÓJMIASTO #9

Kiedy?

22 marca

O której?

11:00 – 13:30

Gdzie?

Gdańsk
(adres spotkania zostanie przesłany mailem potwierdzającym udział w spotkaniu)

Spotkanie przeznaczone jest dla osób zajmujących się na co dzień DEI, HR, ESG, CSR, komunikacją w TRÓJMIEJSKICH korporacjach!