Jak wykorzystać potencjał neuroróżnorodności w organizacjach? Zapraszamy do Gdańska na kolejne spotkanie sieciujące

Jak wykorzystać potencjał neuroróżnorodności w organizacjach?

Zapraszamy do Gdańska na kolejne spotkanie sieciujące

Wraz z LPP zapraszamy na VII spotkanie sieciujące praktyczki i praktyków zajmujących się na co dzień DEI, HR, ESG, CSR, komunikacją w trójmiejskich korporacjach.

W jaki sposób skutecznie planować pracę z osobami z ADHD? Jak sobie radzić z tym, że niektóre osoby nie chcą uczestniczyć w imprezach integracyjnych, nie włączają kamerki i nie śmieją się z żartów? Jak integrować zespół z osobą nieneurotypową w składzie? A co jeśli to Twoja liderka jest osobą w spectrum?

Neuroróżnorodność to z jednej strony wyzwanie, a z drugiej – źródło ogromnego, często niewykorzystanego potencjału. Podczas 7. spotkania DEI Community Building będziemy się przyglądać i analizować:

  • jak rozumiemy i postrzegamy neuroróżnorodność w organizacjach, w których pracujemy – co wiemy o potrzebach, mocnych stronach i wyzwaniach osób neuroatypowych, a także jak na co dzień na nie (nie) odpowiadamy,
  • jak budujemy świadomość na temat neuroróżnorodności w organizacji, jakie narzędzia sprawdzają nam się we wspieraniu neuromniejszości i pracy ze stereotypami związanymi z neuroatypowością,
  • jakie strategie i narzędzia pomogą stworzyć miejsce pracy przyjazne dla osób neuroatypowych.

DEI COMMUNITY BUILDING TRÓJMIASTO #7

Kiedy?

18 stycznia

O której?

11:00 – 13:30

Gdzie?

Gdańsk
(adres spotkania zostanie przesłany mailem potwierdzającym udział w spotkaniu)