Trójmiejskie spotkanie sieciujące praktyczki i praktyków DEI

DEI BUSINESS COMMUNITY BUILDING TRÓJMIASTO

2 marca 2023, godz. 10:30-12:30

Spotkanie odbędzie się stacjonarnie w siedzibie LPP przy ul. Łąkowej 39/44 w Gdańsku.

Udział jest bezpłatny. Wymagana rejestracja.

Aby zgłosić swój udział wyślij maila pod adres:
d.sadowska@divercityplus.com do dnia 28.02.2023

DEI BUSINESS COMMUNITY BUILDING TRÓJMIASTO

Zarządzanie różnorodnością, równe traktowanie i budowanie kultury włączenia (DEI) są tymi obszarami w organizacji, które dla swojej autentyczności i skuteczności wymagają współdziałania. To zagadnienia, które szczególnie korzystają na synergii, które rozwija się jakościowo, gdy uwzględniamy zróżnicowane perspektywy i potrzeby zarówno jednostek, jak i zespołów.

Ogromną korzyść DEI odnosi nie tylko z realizacji procesów partycypacyjnych w ramach organizacji. Zyskuje nową jakość, gdy nasze praktyki, działania, pomysły możemy zderzyć w dobrej i bezpiecznej przestrzeni z innymi osobami, które na co dzień pracują w innych od naszego kontekstach i mają różne doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z obszaru DEI w swoich organizacjach.

  • Chcesz poznać inne osoby, które zajmują się DEI w organizacjach biznesowych zlokalizowanych w Trójmieście?
  • Widzisz wartość w wypracowywaniu rozwiązań na podstawie dyskusji w szerokim gronie praktyczek i praktyków DEI?
  • Wierzysz, że wielość perspektyw może przynieść lepsze rozwiązania także w Twojej organizacji?
  • Masz wątpliwości, szukasz optymalnych rozwiązań, nie wiesz komu zadać pytania dotyczące DEI?

Zapraszamy Cię na pierwsze spotkanie sieciujące praktyczki i praktyków DEI z Trójmiasta! Będzie ciekawie, będzie praktycznie, inspirująco, a wszystko to w miłej, otwartej atmosferze.

Organizatorem spotkania są
LPP S.A oraz Divercity+

LPP S.A.

jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 30 lat z sukcesem prowadzi działalność w Polsce i za granicą, sprzedając kolekcje w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Helsinki czy Tel Awiw. LPP zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay, których oferta dostępna jest dziś w sprzedaży stacjonarnej i online na blisko 40 rynkach na świecie. Spółka posiada sieć ponad 1800 salonów o łącznej powierzchni 1,5 mln m2 i każdego roku dystrybuuje odzież i akcesoria na 3 kontynenty. LPP pełni też ważną rolę, tworząc miejsca pracy dla ponad 24 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. Spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu WIG20 oraz należy do prestiżowego indeksu MSCI Poland.

Logo Divercity+

Divercity+

międzynarodowy think tank wyspecjalizowany w różnych aspektach problematyki DEI (diversity, eequity and inclusion) łączący ekspertki i ekspertów z różnych państw UE oraz Stanów Zjednoczonych.

Specjalizuje się w nowatorskich metodach rozwoju potencjału ludzkiego i społecznego (human centered innovation), które wspierają i rozwijają zarządzanie różnorodnością i budowanie kultury włączenia i przynależności w organizacjach biznesowych.

Divercity+ realizuje działania analityczne i diagnostyczne z obszaru różnorodności, badania kultury organizacyjnej, a także zachowań negatywnych takich, jak mobbing, dyskryminacja lub mikroagresje.

Projektuje i realizuje procesy planowania strategicznego w zakresie polityk, strategii i planów działań DEI w oparciu o zróżnicowane metody partycypacyjne również dla organizacji globalnych. Ma ponad dziesięć lat doświadczenia w realizacji różnorodnych form rozwoju kompetencji indywidualnych, zespołowych oraz organizacyjnych w zakresie DEI i pracy z zachowaniami negatywnymi.